Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/clogopedare/domains/logopeda-refleksolog.pl/public_html/core/connection_manager.php on line 25
Referencje
Terapia logopedyczna Terapia refleksologiczna

Referencje


Moje doświadczenie z panią Asią są jak najbardziej pozytywne. Z Kamilką uczęszczałam na zajęcia dwa razy w tygodniu przez kilka miesięcy i teraz moja córka zbiera żniwa. Jest w tej chwili w zerówce i bardzo wyraźnie mówi. Na pasowaniu mogłam usłyszeć rówieśników i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiła do właściwej osoby. Jej uśmiech i postęp w mowie to dla nas wielka radość i nagroda.
 - Katarzyna Kućko


Pełen pozytywnej energii. Taki wychodzę z gabinetu każdorazowo po masażu refleksologicznym. Jest to długi proces, ale warto być cierpliwym. Zyskujemy nie tylko lepsze samopoczucie i znaczną poprawę zdrowia, ale także przemianę na poziomie naszej świadomości. Jest to praca nad sposobem naszego zachowania, co jest bardzo trudno osiągnąć w jakikolwiek sposób. Pani J. Strzemińska pomaga w osiągnięciu naszego celu i co jest najważniejsze, ta pomoc skutkuje.
 - Patryk Ciwiński 


Szczerze polecam Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej Pani Mgr Joanny Strzemińskiej. Pani Magister wyprowadziła moje dziecko z problemu wypowiadania głosek g i k. To bardzo dobry fachowiec i przemiła osoba. Nauka i praca nad głoskami poprzez zabawę. Moja 4-letnia córka uwielbiała cotygodniowe odwiedziny w gabinecie Pani Joanny. Z całym przekonaniem mogę zapewnić o profesjonalizmie i skuteczności terapii.
 - Magdalena Brechuń


Strict Standards: Non-static method MR::disconnect_all() should not be called statically in /home/clogopedare/domains/logopeda-refleksolog.pl/public_html/core/boot.php on line 93